החממה 2 פרק 6 לצפייה ישירה

החממה 2 פרק 6 לצפייה ישירה

החממה 2 פרק 6 לצפייה ישירה

לצפייה ישירה לחצו כאן

החממה 2

החממה 2 פרק 6 לצפייה ישירה.בית הספר של החממה שנמצא על שפת הכנרת נראה כמו בית ספר רגיל, יש בו שיעורי ביטת כמו כל בית ספר רגיל, יש בו מורים, תלמידים ומנהל כמו כל בית ספר אחר אבל הוא בכל זאת שונה בתכלית. החממה הוא בית ספר שאמור לגדל את המנהיגים של מחר ונבחרים אילו רק המובחרים ביותר שיכולים להיות מנהיגים. החממה 2 פרק 6 מביא לכם את סיפורם את התלמידים שנבחרו להיות המנהיגים של המחר והם מתחלקים לשתי קבוצות: העורבים והנשרים. את שתי הקבוצות מנהלים שני קפטנים ואת העורבים מנהל יפתח הר לב ואת הנשרים מנהל דניאל גורן. הם ייאבקו ביניהם אך גם יעבדו יחד והקונפליקט הזה יוצר סדרה נפלאה. החממה 2 פרק 6 עכשיו על המסך שלכם ואתם לא רוצים לפספס שנייה.

החממה 2 פרק 6 אלפי ודניאל לא מסתדרים

אלפי הוא החדש בחבורת הנשרים והוא נראה כמעין אווטסיידר לגמרי בהתחלה. הוא תמיד נראה מסתורי, הוא מצלם כל מיני מסמכים, הוא שואל שאלות ונראה כאילו הדבר האחרון שבא לו זה להתחבר לשאר החברים. דניאל קולט את העניין ולא ממש אוהב את זה. החממה 2 פרק 6 מביא לכם את הריב בין אלפי לדניאל וזה נראה כאילו השניים לא יצליחו להסתדר לעולם. דניאל לא מפסיק לרדת ולהשפיל את אלפי ואפילו שכולם מזמינים פיצה ביחד, דניאל לא נותן לאלפי שום חתיכה. החממה 2 פרק 6 מביא לכם את דניאל ואלפי ושאר הדמויות המדהימות.

החממה 2 פרק 6 אלה-לי רשף

אלה-לי היא אחותו של אלפי ומאוהבת ביפתח. היא חמודה, ומחציקה, היא בהחלט אחת הדמויות הכי חשובות בסדרה ונראה שהיא הולכת להיות אחת המנהיגות הגדולות. גם מורים מאוד מרוצים ממנה ועתידה המזהיר בהחלט לפניה. החממה 2 פרק 6 מביא לכם את אלה-לי מנסה להתקרב ליפתח ומנסה לשמור על אח שלה, אלפי אבל הכול יוצא לה הפוך בשלב זה. החממה 2 פרק 6 עם אלה-לי וכל שאר הדמויות ואתם לא רוצים לפספס שנייה.

Summary
Title
החממה 2 פרק 6 לצפייה ישירה
Description

החממה 2 פרק 6 לצפייה ישירה.בית הספר של החממה שנמצא על שפת הכנרת נראה כמו בית ספר רגיל, יש בו שיעורי בית כמו כל בית ספר רגיל, יש בו מורים, תלמידים ומנהל כמו כל בית ספר אחר אבל הוא בכל זאת שונה בתכלית

 

Leave a comment

Your email address will not be published.

*